Kalıpçılık İşlerinizde Birlikte Çalışalım

kaliptasarim.net, kalıp teknolojileri üzerine uzmanlaşmış ve bu alanda mühendislik hizmetleri sunan bir ekiptir. Otomotiv, havacılık ve savunma, demiryolları, elektrik, elektronik, beyaz eşya, mobilya, gıda, medikal ve tekstil gibi sektörlerdeki yeni projelerinizde teknik destek vermek için sizlerle işbirliği yapmak üzere girişimde bulunarak bu internet sitesini hizmete sunmuştur.

Bu girişimle amacımız sizlere, en kaliteli teknik desteği, en hızlı şekilde ve en ekonomik fiyatlara sunmaktır. 

Lütfen hizmetlerimizi inceleyin: 

Ürün Geliştirme

Ürün dünyasında yepyeni bir işlev gören ürünleriniz yada varolan ürününüzün işlevini geliştirmek  için 3D tasarım hizmeti sunmaktayız. 

Plastik Akış Analizi

Plastik parçanın dolum sürecini izleyebileceğiniz, böylelikle olası dolum problemlerini öngörebileceğiniz akış analizlerini yapıyoruz. Bu vesile ile doğru yolluk giriş yerinin tespit edilmesinde önceden gerekli tedbirleri alabiliyor olacaksınız. Akış yönü, birleşme noktaları, enjeksiyon basınçları, mengene kapama kuvvetleri ve gerilmeler yada parçadaki çarpılmaları ve çekme değerlerini öngörebiliyoruz.

Kalıp Tasarımı

Sizin için enjeksiyon kalıplarınızın, Plastik ve Metal enjeksiyon kalıplarınızın  tasarımlarını sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. İsteğe bağlı olarak imalat (teknik) resimlerini oluşturuyoruz.

Kalıp İmalatı

Plastik ve metal enjeksiyon kalıplarınızı modern tezgahlarda üretimi ve montajını partner firmalarımızda uzman ekibimizle  takip ediyoruz.

Bize Ulaşın:

Adresimiz

Üçevler Mah. Ünay Sok. Nilüfer / BURSA

 

Telefon ve e-posta

Paylaş